Ostatnie lata stoją pod znakiem szerokiego rozwoju dziedziny zwanej medycyną estetyczną. Panie hurtowo poprawiają wszelkie niedoskonałości, dzięki czemu w oczach przeciętnego obserwatora wydają się młodsze i piękniejsze. Najczęściej poprawiane są usta. Większości pań marzą się usta niezwykle wydatne, mięsiste, a przez to działające na wyobraźnię męskiej części obserwatorów. Aby mieć wydatniejsze usta, niż wcześniej, wcale nie trzeba w tym celu używać skalpela. Używa się specjalnych kwasów, które wstrzykiwane są bezpośrednio w wargi.

Tylko od klientki danego specjalisty medycyny estetycznej zależy to, jakie intensywne i duże usta chce mieć. Niektórym paniom wystarczy minimalna poprawa natury. Inne z kolei decydują się na bardziej radykalne powiększenie ust, przez co czasami mogą wyglądać komicznie. Zawsze przy powiększaniu ust warto mieć pod ręką odrobinę rozsądku. Można pomagać naturze, oczywiście, ale trzeba także wiedzieć, że trzeba tę naturę zachować, aby po operacji czy zabiegu nie prezentować się śmiesznie i nie stać się obiektem niechcianych drwin. Po upływie mniej więcej pół roku kwas wstrzyknięty w usta ulega rozpuszczeniu. Radzi się, aby po pół roku odnawiać zabieg, jeśli zależy nam na tym, aby usta zachowały swoją intensywność i elastyczność.

Medycyna estetyczna dla wydatniejszych ust

Post navigation


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>