big_fotolia_53576122_xs

Zdrowy i piękny uśmiech jest bardzo ważny w życiu, bowiem to na jego podstawie jesteśmy oceniani przez innych, którzy to wyrabiają sobie o nas odpowiednią opinię. Człowiek o nienagannym uśmiechu jawi się bowiem innym ludziom jako elegancki, porządny i zadbany. Tyle, że o zęby można dbać jedynie do pewnego wieku. Oczywiście, stomatologa należy odwiedzać regularnie, jednak nie oszukujmy się, w pewnym wieku jest to już raczej naturalne, że z zębami nie da się wiele zrobić. Gdy więc ubytków mamy więcej niż zdrowych zębów, a całkowite przerwy w uzębieniu straszą naszych rozmówców, warto jest coś z tą kwestią zrobić, a mianowicie zainteresować się protezą. Warto wtedy udać się do specjalisty w tej dziedzinie, a odłamem stomatologii, która zajmuje się kwestią protez zębowych jest protetyka.

Protezy mogą być pełne, mogą być połowiczne, tylko na dół lub górę, mogą być także częściowe, przykładowo na jeden łuk – wszystko zależy od naszego zapotrzebowania. Nie ma się co przy tym krygować – w pewnym wieku zupełnie naturalne jest to, że ludzie zaczynają nosić protezy i nie ma w tym nic złego, ani dziwnego. Taka proteza, jeżeli o nią odpowiednio dbamy, wygląda zawsze czysto i schludnie. Gdy używamy też dobrego kleju do protez, nie ma opcji by proteza taka nam się zsunęła, przekręciła, wyskoczyła lub wypadła. Warto więc nie zwlekać dłużej, odwiedzić dobrego protetyka i rozwiązać raz na zawsze problem ze swoim niekompletnym uzębieniem, a dzięki temu nasza prezencja w oczach innych bardzo się poprawi.

W pewnym wieku warto jest odwiedzić dobrego protetyka

Post navigation


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>